Apie mus

                  Esame inovatyvi, pridėtinę vertę kurianti kompanija, įkurta 1995 m.  Pasitelkdami naujausias technologijas, šiai dienai galime pasiūlyti itin platų inžinerinių sprendimų ir produktų spektrą.

Kuriame ir diegiame garso perdavimo, automatines pavojaus pranešimo, konferencijų sistemas pritaikytas visuomeniniams ir individualiems poreikiams. Įgyvendiname kompleksinius įgarsinimo, apšvietimo, video ir video konferencijų sprendimus skirtus prekybos centrams, kino teatrams, kultūros centrams, arenoms, bažnyčioms, kaimo turizmo sodyboms ir kitiems sektoriams.

Kompanijos branduolį sudaro sertifikuoti, išskirtinai į kokybę orientuoti savo srities specialistai, kupini novatoriškų idėjų, padedančių spręsti pačius sudėtingiausius užsakovo pateiktus uždavinius. Mūsų darbuotojai nuolat didina savo kompetenciją, dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. Taip pat patirties ir žinių semiamės iš savo partnerių – pasaulinio garso technologijų lyderių. Jų kuriamas inovacijas bei patirtį kūrybiškai taikome savo darbe. Tai leidžia pasiekti rezultatų, kuriuos įvertina mūsų klientai.

„Muzikos ekspresą“ renkasi valstybinės institucijos ir savivaldybės, verslo įmonės bei smulkūs verslininkai.

Mes stengiamės, kad kiekvienas besikreipiantis į mus, pasijustų išskirtiniu!